ରାସ୍ତାକଡରେ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଦେଖାଉଥିବା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବେ ସୋନୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ । ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ କରୁଥିବା ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି।

ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀରେ ବାଉଁଶ ହାତରେ ଘୁରାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ପୁନେରୁ ଆସି ପରିବାର ଚଳାଇବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଟ୍ୱିଟରରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ରିତେଶ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

sonu-sood-and-riteish-to-help-old-woman-performing-martial-arts-on-streets

ରିତେଶ ଟୁଇଟ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି, ଯୋଦ୍ଧା, ମା । ଦୟାକରି କେହି ମୋତେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଇ ପାରିବେ କି ? ପରେ ଏକ ପୃଥକ ଟ୍ୱିଟରେ ରିତେଶ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ମହିଳାଙ୍କ ବିବରଣୀ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ।

ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିବରଣୀ ମାଗି ସୋନୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସେଲ୍ଫ ଟ୍ରେନି୍‌ଙ୍ଗ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।

ସୋନୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋତେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସେଲ୍ଫ ଟ୍ରେନି୍‌ଙ୍ଗ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଆମ ଦେଶର ମହିଳାମାନଙ୍କୁ କିଛି ସେଲ୍ଫ ଟ୍ରେନି୍‌ଙ୍ଗ ଶିକ୍ଷା ଦେଇ ପାରିବେ ।