ପରିବାରର ୮ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁରାଢିରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରି ନିଜେ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଛିନ୍ଦୱାଡାଠାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୮ ଜଣଙ୍କୁ କୁରାଢିରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଘଟାଇଛି। ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦଉଡି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ତମିୟା ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଅବସ୍ଥିତ ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଗ୍ରାମ ବୋଦଲକଚରରୁ ଏହି ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଉଛି। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ପାଗଳ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଉଛି।

ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ପରିବାରର ୮ ଜଣଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ କୁରାଢି ସାହାଯ୍ୟରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଜଣେ ୧୦ ବର୍ଷର ବାଳକକୁ କୁରାଢିରେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳ ନିକଟରେ ଲୋକଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଦଉଡିରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାତି ୨-୩ ଟା ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ପୁରା ଗାଁକୁ ସିଲ୍ କରିଛି। ଛିନ୍ଦୱାଡା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି।