ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ଜଣେ ବୋଲରଙ୍କ ସମେତ ୧୩ ଜଣଙ୍କୁ କରୋନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦୁବାଇରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ(ସିଏସକେ)ର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ୧୨ଜଣ ସଦସ୍ୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ‌ହୋଇଛନ୍ତି।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଯେଉଁମାନେ କୋଭିଡ -୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖାଯାଇଛି। ଭାରତ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ)ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ସିଏସକେ ସମସ୍ତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରୋଟୋକଲ ଅନୁସରଣ କରୁଛି ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ସଦସ୍ୟମାନେ ଦୁବାଇରେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ୬ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ ଅବଧି ଶେଷ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପଡିଆରେ ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିପାରି ନଥିଲେ। ହେଲେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର, ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏବଂ କିଙ୍ଗସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦଳ ପଡିଆରେ ଟ୍ରେନିଂ ଆରମ୍ଭ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ସିଏସକେର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର କ‌ରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ଦୁବାଇରେ ରହୁଥିବା ହୋଟେଲରେ ପୁରା ସିଏସକେ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡକୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି।

ସିଏସକେ କିମ୍ବା ବିସିସିଆଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ନ ଥିବାବେଳେ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଚେନ୍ନାଇରେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ ସମୟରେ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ ତଥା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଏହି ଭୂତାଣୁ ଦ୍ବାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥାଇ ପାରନ୍ତି।