ବିଶାଳ ସମାବେଶରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ବାବୁ ସିଂହଙ୍କ ସହ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ

ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି)ର ବରିଷ୍ଠ ନେତ୍ରୀ ତଥା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ବୁଧବାର ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନକୁ ଜୋରଦାର କରିଛନ୍ତି।

ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଏକାମ୍ର ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବାବୁ ସିଂହଙ୍କ ସହ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଏକ ବିଶାଳ ସମାବେଶର ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ହଜାର ହଜାର ବିଜେପି ସମର୍ଥକ ଓ କର୍ମୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସମୀର ମହାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ନେତାମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା।

ସମାବେଶକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରି ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଗତ ୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସ୍ନେହ ଓ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ସେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସଂସଦୀୟ ଆସନର ଭୋଟରଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଆଶାବାଦୀ ଅଛନ୍ତି।

ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ବିକାଶମୁଖୀ ଏଜେଣ୍ଡା ପ୍ରତି ଦଳର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଏବଂ ଜନସେବା ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମର୍ପଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ଏହାର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଭାବପ୍ରବଣ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିବା ସହ ସହରକୁ ତାଙ୍କର ଘର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ନିଜର ସଫଳତା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରି ସେ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନ ରିପୋର୍ଟ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟରେ

ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଡ୍ରେନେଜ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଓ ବସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳର ବିକାଶ ସମେତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ।

ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମର୍ଥନ କରି ବାବୁ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନ କେବଳ ବିଜେପି ପାଇଁ ନୁହେଁ, ବରଂ ଭୁବନେଶ୍ୱରବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ ଦଳ ପଛରେ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟର ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ୨୪ ବର୍ଷର ସରକାରକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଓଡ଼ିଶାବାସୀ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।